čtvrtek, 06 květen 2021 11:30

Omezení v zastávce Prokopa Holého a Teplická od 24. 5. 2021

Upozornění pro cestující

 

 

Od pondělí 24. 5. 2021 dochází k úplné uzavírce ul. Teplická (u divadla) pro autobusovou dopravu. Z důvodu této uzavírky dochází k omezení v obsluhování zastávek Prokopa Holého a Teplická. Dále dochází k odklonu provozovaných linek č. 202, 212, 214, 218, 229 a 233 přes ul. Podmokelská a ul. Pivovarská.

 

 

Co to znamená pro cestující:

 

  • Zastávka Prokopa Holého směr Bynov, Bělá, Škrabky je přemístěna před vlakové nádraží do zastávky Hlavní nádraží stanoviště č. 4. Spoje směr Bynov, Bělá a Škrabky pokračují po objízdné trase – ul. Podmokelská, ul. Pivovarská do zastávky Žlíbek.
  • Zastávka Prokopa Holého směr hlavní nádraží je zrušena bez náhrady
  • Zastávka Teplická směr Bynov, Bělá, Škrabky je zrušena bez náhrady
  • Zastávka Teplická směr hlavní nádraží je přemístěna do zastávky Autobusové nádraží - stanoviště č. 8. Spoje ze zastávky U divadla pokračují po objízdné trase - ul. Pivovarská, ul. Podmokelská přes autobusové nádraží do zastávky Hlavní nádraží.

Plánovaný termín uzavírky je do 31. 8. 2021

 

S ohledem na možnosti nenadálých změn v termínu výluky u vybraných linek doporučujeme sledovat informace na www.dpmd.cz nebo na Facebook DPMD, a.s.

 

Jízdní řády jsou k dispozici na webových na stránkách DPMD, a.s. ve vyhledávači linek a spojů. Je nutné nastavit platnost jízdního řádu k 24. 5.2021 

 

Další informace: